Gangsta'
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gangsta'

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 .Lonely Day

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:51 pm

-Hey , dacă ar fi după mine , crede-mă că te-aş lua drept ostatică şi te-aş pune într-o cuşcă cu hamsterul meu , iar eu voi dormi bine mersi în pat . Asta numai în seara asta . Se freacă cu o mână la ceafă , realizând foarte greu cele tocmai spuse .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:52 pm

Defaapt mai pune in vitrina pe post de bibelou, spuse si incepu sa rada. Ii scoase limba.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 12:24 am

-Mai de grabă ţi-aş pune limba în vitrină . Replică destul de sec , având cea mai serioasă expresie ce o poate afişa vreodată .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 12:41 am

Esti asa un nesuferit, spuse si ii intoarse spatele.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:06 am

-Ştiu ! De ce o tot repeţi când îmi pot da seama şi singur ? Îşi pune mâinile în cap şi îşi ciufuleşte într-un stil haotic părul . Ăhh , e aşa iritant . Chiar îşi place să mă enervezi , nu ? Dar uiţi un lucru , eu sunt cel ce se ocupă cu aşa ceva pe aici . Nu-mi fura hobby-ul !
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:07 am

Oftica-te, spuse si ii dadu drumul la mana, luand-o inainte.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:14 am

-Hmf. Îşi dă ochii peste cap şi o priveşte din urmă . Tot nu am hotărât unde mergem . Face câţiva paşi rapizi , ajungând-o astfel din urmă pe fată . Asta dacă mai vrei să ai unu' ca mine prin preajmă .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:18 am

Expresia fetei i se mai imblanzi putin si il privi.
Prostutule, normal ca mai vreau sa te am prin preajma, spuse si il saruta pe obraz. Deci? Unde mergem? intreba zambind.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:32 am

-Parc de distracţii ? Întreabă calm şi afişează un zâmbet cald . Ştie că sugestia lui nu e una tocmai inteligentă şi acceptabilă , dar dorinţa de a mai călca într-unul nu şi-o poate stăpânii .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:35 am

Perfect, spuse zambind larg. Hai sa mergem, spuse si il lua de mana.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:43 am

' Cum se face mereu că eu alerg după ea ? Pf , ce mai zi . ' Îşi spune şi priveşte lung mâna fetei , încercând să ţină pasul cu ea . Deşi credea că nu v-a fi de acord cu o sugestie aşa banală , se pare că nici nu a comentat cu ceva la adresa alegerii făcute .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:48 am

Privi in jur, incetinind pasul. Totusi nu avea de ce sa se grabeasca.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:55 am

Însârşit merg la acelaşi pas .
-Hm , ţi-e frică de casa groazei ? O întreabă , curios fiind dacă se poate folosi de răspunsul ei .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:56 am

Putin, spuse si il privi cateva clipe.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:07 am

-O , bine de ştiut . Îşi dă ochii peste cap şi zâmbeşte în colţul gurii . Continuă să meargă , până începe să se observe luminile parcului de distracţii .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:12 am

Dar tie? intreba privind parcul de distractie ce incepea sa se observe.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:20 pm

-Hm , poate ... Dă din umeri şi zâmbeşte calm , arătând puţină nepăsare faţă de întrebarea ei .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:27 pm

Dadu din umeri si isi dadu parul din ochi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





.Lonely Day - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: .Lonely Day   .Lonely Day - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
.Lonely Day
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Lonely place..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gangsta' :: Oraşul :: Cimitir-
Mergi direct la: