Gangsta'
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gangsta'

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O plimbare mica in miez de noapte

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:01 pm

Cum nu aveam somn ma plimbam cu mainile in buzunar destul de ingandurat.Luna erau acoperiti de nori,iar vantul adie usor prin parul meu.La un momentdat m-am rezemat de un copac,aprizandu-mi tigara.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:02 pm

Statea rezemata de un copac respirand ceva mai greu. Cum nu putea sa doarma iesise sa alerge, poate reusea sa faca timpul sa treaca mai repede. Privi cerul si ofta, maine avea o prezentare de moda.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:05 pm

Lasam fumul sa invaluie aerul curat privind absent cerul.Oftez usor,inchizand ochii pentru cateva clipe.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:11 pm

Simti fum de tigare si isi indrepta privirea spre locul de unde veanea mirosul. Merse usor spre baiat, incercand sa-si dea seama daca era din clanul ei.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:18 pm

Fara sa observ ca fata se apropia de mine,fumez in continuare privind absent cerul.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:20 pm

Se opri langa el, dandu-si parul pe spate.
Faci parte din Blus, nu-i asa? intreba amintindu-si ca Stefan i-l aratase odata.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:46 pm

-Mda,intorcandu-mi capul catre fata schitand un zambet.Am aruncat tigara aproape terminata apoi calcand-o cu piciorul.Si tu la fel nu?,o intreb eu pe fata.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:50 pm

Paii da, sunt Rafaela, conducatoarea clanului, spuse zambind vesel. Tu trebuie sa fi Kai, asa-i? adauga.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:51 pm

-Da,Kai!,spun zambind.Incantat!,intind eu mana catre fata usor entuziasmat.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:53 pm

Ii stranse usor mana si zambi larg, usor copilaresc.
La inceput am crezut ca este vreo javra din Sharp, spuse privindu-l.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:55 pm

-Javra?,zic chicotind usor.Nee...,gesticulez cu mana.Vrei sa facem o mica plimbare?,bagandu-mi mainile in buzunar.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:59 pm

Desigur, spuse si isi prinse parul, vrand sa bata putin vantul. Murea de cald.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:00 pm

-Si....,luand-o la pas usor.Zi-mi mai multe despre tine!,schitez un zambet larg.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:02 pm

Pai ce ar fi de spus, conduc clanul Blus, sunt fotomodel, am 19 ani si imi plac mult armele, spuse chicotind usor.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:07 pm

-Deja cateva lucruri in comun!,spun eu zambind in continuare.Si eu tot 19 ani...si sunt fotomodel si fotograf,adaug eu.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:13 pm

Ce tare, spuse zambind larg. Si mie imi place sa fac fotografii, adauga chicotind.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:15 pm

-Ma bucur sa aud asta!,spun calm mergand pe strada ingusta privind din cand in cand cerul.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:17 pm

Privi cerul, si zambi multumita cand o briza rece incepu sa adie.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:26 pm

-S-a facut cam frig!,zic eu frecandu-mi usor mainile.Mi-am scos apoi din geanta hanoracul punandu-l pe mine.
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:32 pm

Mie una mi-e bine, spuse fiindu-i cald deoarece alergase.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O plimbare mica in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare mica in miez de noapte   O plimbare mica in miez de noapte Icon_minitime

Sus In jos
 
O plimbare mica in miez de noapte
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gangsta' :: Oraşul :: Străzile-
Mergi direct la: