Gangsta'
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gangsta'

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Anceint Rain

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 10:59 pm

Nu-mi pasa ca eram pe teritorul celor de la Sharp.Chiar deloc.Mergeam foarte calm cu mainile in buzunar prin gradina lor privind tufele de tranfariri.
Sus In jos
Andrew Carter
Sharp
Andrew Carter


Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:10 pm

- Altceva n-ai de facut, ne? intreba Andrew pe un ton calm privindu-l prin fumul de tigara pe care-l provocase, fiind sprijinit de trunchiul unui copac.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:12 pm

-Nu,chiar nu!,raspund eu scurt mergand in continuare printre tufe.
Sus In jos
Andrew Carter
Sharp
Andrew Carter


Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:21 pm

Mai trase un fum din tigara, incepand a face cercuri din fum.
- As avea ceva pentru tine... e chiar indicat. spuse la fel de calm si ii facu semn cu cealalta mana catre iesirea din gradina apoi isi lasa capul pe spate pentru o clipa.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:23 pm

-Aha,ingan eu si ridic o spranceana.Eram destul de calm,deci...nu aveam de ce sa ma enervez.
Sus In jos
Andrew Carter
Sharp
Andrew Carter


Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/03/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:31 pm

"Increzuti.." isi spuse in gand privindu-l cu coada ochiului apoi isi intoarse spatele catre el. Arunca tigara din mana, calcand pe ea, apoi o lua incet la pas ajungand in dreptul tipului arcuind o spranceana. Mai bine fii baiat bun si pleaca de-aici.. n-am chef de tam-tam asa ca poti parasi locul asta cat de repede posibil. ii spuse la fel de degajat. Deja se saturase si nu avea chef sa-si umple capul cu prostii sau sa se enerveze, si mai ales toane de-ale lor.
Sus In jos
Kai Takanura
Blus
Kai Takanura


Mesaje : 15
Data de inscriere : 25/03/2011

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:34 pm

-Cine a spus ca trebuie sa ma bagi in seama?,spun privindu-l linistit.Nici eu nu vreau scandal sau altceva...,oftand usor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Icon_minitime

Sus In jos
 
Anceint Rain
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gangsta' :: Clanul Sharp ~ Clădirea generală :: Grădina-
Mergi direct la: