Gangsta'
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gangsta'

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Doar soare ...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hanabira Anya
Sharp
Hanabira Anya


Mesaje : 10
Data de inscriere : 25/03/2011

Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitimeVin Mar 25, 2011 11:24 pm

Se așeză pe un șezlong la marginea piscinei. Se mira foarte tare că nu era nimeni acolo. Era o zi așa frumoasă pentru plajă ... dar nu era nimeni. Nu o afecta. Era mai multă liniște pentru ea. Stătea numai în costumul de baie. Avea ochii închiși stând să își adune gândurile.
Sus In jos
Alexander Ivanovici
Blus
Alexander Ivanovici


Mesaje : 90
Data de inscriere : 25/03/2011

Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Re: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 1:36 am

Ma apropii de piscina cu tigara in gura, uitandu-ma catre soare care era din ce in ce mai enervant.
Sus In jos
Hanabira Anya
Sharp
Hanabira Anya


Mesaje : 10
Data de inscriere : 25/03/2011

Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Re: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 9:20 am

Stătea în continuare cu ochii închiși și încercând să facă curat în acele gânduri răvășite pe care le avea și care o presau prea tare.
Sus In jos
Alexander Ivanovici
Blus
Alexander Ivanovici


Mesaje : 90
Data de inscriere : 25/03/2011

Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Re: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 1:29 pm

Cu castile in urechi, ma asez pe o banca, imi iau ochelarii de soare si incep sa fredonez un cantec.
Sus In jos
Hanabira Anya
Sharp
Hanabira Anya


Mesaje : 10
Data de inscriere : 25/03/2011

Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Re: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 1:30 pm

Cum auzi melodia deschise ochii. Privi cerul supărată că toate gândurile i-au fost întrerupte. A oftat adânc și a închis iar ochii.
Sus In jos
Alexander Ivanovici
Blus
Alexander Ivanovici


Mesaje : 90
Data de inscriere : 25/03/2011

Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Re: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 1:32 pm

Imi pun castile pe banca impreuna cu ochelarii, si sar in apa, era rece, perfecta pentru o zii atat de insorita.
Sus In jos
Hanabira Anya
Sharp
Hanabira Anya


Mesaje : 10
Data de inscriere : 25/03/2011

Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Re: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 1:34 pm

După ce melodia ce era cântată s-a terminat fata zâmbi în colțul gurii i se așezase mai bine, liniștindu-se. Nu își dorea ca cineva să o ude, neobservând că mai era cineva acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Doar soare ... Empty
MesajSubiect: Re: Doar soare ...   Doar soare ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Doar soare ...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Este vorba doar despre munca...
» Este vorba doar despre munca...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gangsta' :: Oraşul :: Piscina-
Mergi direct la: