Gangsta'
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gangsta'

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 No you, no love...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

No you, no love... Empty
MesajSubiect: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:39 am

Iesi din baie, stergandu-si parul si se apropie de dulap. Isi scoase o pereche de panataloni scurti si un maieu, imbracandu-se rapid, apoi se aseza pe pat, leganandu-si usor picioarele.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

No you, no love... Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:52 am

Cu o doză de suc într-o mână , iese din bucătărie şi o priveşte întrebător pe Rafaela .
-Bănuiesc că o ciocolată n-ai pe-acolo ! Îşi ridică mâna dreaptă şi indică cu degetul mare , în urmă , bucătăria .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

No you, no love... Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:54 am

Umm, trebuia sa fie, spuse privindu-l. Da' daca nu e, merg sa iau, si eu aveam pofta de putina ciocolata, adauga, strand turceste in mijlocul patului.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

No you, no love... Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:57 am

-Ai face tu asta pentru mine ? Replică pe un ton smiorcăitor şi face ochi de căţeluş , prostindu-se .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

No you, no love... Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:59 am

Yep, spuse si se ridica in picioare dandu-si parul pe spate.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

No you, no love... Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:05 am

-Eu nu . Tună sec şi dă din umeri . Se aşează pe un fotoliu , deschide doza şi gustă conţinutul .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

No you, no love... Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:09 am

Stiu, tu esti lipsit de inima, spuse si ii scoase limba, indreptandu-se spre usa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





No you, no love... Empty
MesajSubiect: Re: No you, no love...   No you, no love... Icon_minitime

Sus In jos
 
No you, no love...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» No you, no love...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gangsta' :: Clanul Blus ~ Clădirea generală :: Camere-
Mergi direct la: