Gangsta'
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gangsta'

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 You'd better run

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:37 pm

-Dar tot am unele obligaţii faţă de tine . Ori că le supune taicătu , ori eu . Se apleacă astfel încât să fie la acelaşi nivel cu al fetei . Hm , am fost nesuferit ? Sau foarte nesuferit ?
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:39 pm

Extrem de nesuferit, spuse pe un ton plangacios si il privi in ochi. Avea avea privirea de catel trist, buza de jos tremurandu-i usor.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:47 pm

-Ştiam , câine plouat ce eşti ! Râde slab şi îşi duce o mână în părul Rafaelei , dar fără a o ciufuli , ci doar pentru ai aranja unele din firele rebele din cauza ploii .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:48 pm

Inchise pentru cateva clipe ochii, imbratisandu-l mai apoi.
Imi pare rau, spuse si ofta scurt.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:53 pm

Se dă puţin în spate din instinct , cu greu răspunzând la îmbrăţişare ; mai mult fiind de vină şi umbrela ce stătea să cadă .
-Scuze ? Pentru ce ?
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 26, 2011 11:53 pm

Nu trebuia sa reactionez asa, spuse si se indeparta putin de el pentru a-l putea privi.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 12:26 am

Îndreaptă umbrela astfel încât să o acopere total pe fată .
-Poate că , poate că nu . Tot la ce mă pot gândi acum e că am lăsat banii ăia singuri pe biroul tău . Firar !
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 12:39 am

Stramba din nas.
Esti asa un idiot, spuse si privi in alta parte.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:02 am

-Ăsta-i un compliment ? Întreabă şi o priveşte curios . Dacă da , mulţumesc . Adaugă pe acelaşi ton serios , analizând expresia Rafaelei .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:04 am

Il privi buzele ei, fiind stranse intr-o linie. Isi dadu ochii peste cap si se isi dadu parul ud din ochi.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:11 am

Cu o mână pe frunte , încearcă să ignore picăturile de apă ce-i ating toate punctele trupului .
-Morocănoaso , cum e vremea sub umbrelă ? Pentru că cea sub ploaie e foarte udă !
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:15 am

Il trase langa ea, facandu-l sa stea si el sub umbrela.
Uite cume , spuse si scoase limba.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:40 am

-Mda , nu e soare , da'i frumos . Murmură şi se uită ciudat la fată . Dacă mai scoţi limba o singură dată ...
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:43 am

Ce se intampla, ha? intreba si scoase din nou limba razand.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:49 am

-Hm , probabil asta ! Cu o expresie serioasă se apropie de chipul Rafaelei şi o sărută scurt pe buze .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:51 am

Facu ochii mari privindu-l. Rosi usor.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:54 am

Înclină puţin umbrela şi lasă câţiva stropi de ploaie să-i atingă obrajii fetei .
-Încetişor sau vei lua foc ... foc de nervi , pun pariu . Dar eu ţi-am spus .
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 1:56 am

Si cine crezi ca te asculta pe tine, ha? intreba si scoase din nou limba, incepand mai apoi sa topaie usor prind jurul lui.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:02 am

O prinde de mână şi lasă umbrela să cadă pe jos . Apropiind-o uşor pe Rafaela de el , o trage astfel încât să se lase cu capul pe genunchii lui şi să se privească reciproc în ochi .
-Îţi arde de glume ?
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:05 am

Miee? intreba pe un ton dulce si batu usor din gene, privindu-l in ochi. Nu stiu, poate da, poate nu, adauga chicotind jucaus.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:09 am

-Aceasta-i întrebarea . Nu ? Continuă replica sa , lăsându-şi în acelaşi timp capul pe spate şi rezemându-se cu spatele de spătarul băncii . Plouă . Nu-mi place . Crezi că-mi poţi da umbrela de jos ?
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 2:11 am

Isi aseza mai bine capul pe genunchii lui si se intinse dupa umbrela. Il privi, dandu-i cateva suvite din ochi si zambi usor.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:29 pm

Se apleacă şi el puţin şi ia umbrela din mâna Rafaelei , ţintind-o atent cu privirea .
-Mă miri ...
Sus In jos
H. Rafaela
Blus
H. Rafaela


Mesaje : 741
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:33 pm

Eu? De ce? intreba mirata si il privi atenta.
Sus In jos
.Luke Nothan
Blus
.Luke Nothan


Mesaje : 67
Data de inscriere : 25/03/2011

You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:45 pm

-Sunt absolut sigur , că până acum ar fi trebuit să am minim 2 gloanţe-n cap . Dă din umeri şi ridică umbrela astfel încât să îi ferească pe amândoi de stropii ploii .
Sus In jos
Continut sponsorizat





You'd better run - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You'd better run   You'd better run - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
You'd better run
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gangsta' :: Clanul Blus ~ Clădirea generală :: Birourile-
Mergi direct la: